ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Fotovoltaické elektrárny

Chtěli bychom Vám s potěšením oznámit, že pro rok 2013 je otevřena kapacita pro uzavírání dalších smluv o připojení fotovoltaických elektráren k distribuční soustavě. ČEZ, EON a PRE potvrzují, že budou posuzovat všechny nové žádosti o připojení výroben k distribuční soustavě do výkonu 30 kWp na střeše nebo fasádě objektu.

 

Technické možnosti připojování dalších fotovoltaických (FVE) a větrných (VTE) výroben elektřiny do distribuční soustavy společnosti E.ON Distribuce, a.s.

Dne 30. 5. 2012 nabylo účinnosti ustanovení § 54 zákona č. 165/2012 Sb., o podporovaných zdrojích energie a o změně některých zákonů. Na základě aplikace odstavce 19) citovaného zákonného ustanovení společnost E.ON Distribuce, a.s. oznamuje, že dnem 31. 5. 2012 tak došlo k uvolnění hodnoty výkonu pro připojování dalších výroben FVE a VTE k její distribuční soustavě. I nadále platí, že společnost E.ON Distribuce, a. s. bude každou obdrženou žádost o připojení výrobny posuzovat individuálně v souladu s platnou legislativou.

Navrhneme Vám optimální způsob využití sluneční energie a pomůžeme kompletně s přípravou legislativy pro instalaci Vaší  fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům, průmyslovou halu či volný pozemek v průmyslové zóně s možností připojení na energetickou síť ČEZu nebo EONu.

Jsme exkluzivním partnerem pro instalaci FV panelů německé značky IBC SOLAR,která nabízí nadstandartní kvalitu i záruky na instalovaný výkon. Realizujeme dodávku a montáž FV panelů značek IBC, S-ENERGY, YINGLI, PHOHONOSOLAR, SAMSUNG, SHARP, SCHUECO, SUNTECH, CEEG, aj.

Pro naše realizace od roku 2008, kdy jsme namontovali více než 700 kWp převážně na střechách objektů v počtu více než 100 instalací, používáme a montujeme měniče renovovaných značek SMA, FRONIUS, AURORA aj. a nově skvělé  třífázové měniče německého výrobce KOSTAL a IBC Servemaster.

 

Obecně o FVE
Střecha FVE

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací