ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Inteligentní domy

FOXTROT Vám přináší všechny technické možnosti, které dnes umožňuje tak zvaný chytrý dům, inteligentní dům, Smart Home, inteligentní elektroinstalace.

 • AUTOMATIZUJE VÁŠ DŮM
  FOXTROT řídí Váš dům, reguluje teplo, světlo a elektrické spotřebiče či zařízení v závislosti na nastaveném programu, scénáři nebo podle různých čidel – světla, teploty, přítomnosti, větru či deště. Šetří Vám peníze, čas a poskytuje neuvěřitelný komfort bydlení.
 • JE MODULÁRNÍ
  Systém můžete ve svém domě nasadit např. v jednoduché variantě ovládání světelných scén, několika spotřebičů, topení a žaluzií a v budoucnu kdykoliv jednoduše rozšířit o ovládání řady dalších prvků, například klimatizace, bazénu a mnoha dalších elektrických zařízení až po integraci domácích audio/video přístrojů.
 • MYSLÍ NA BUDOUCNOST
  Systém FOXTROT umožňuje zapojení bezdrátových prvků do systému ovládání, takže v případě potřeby ovládat v budoucnu další prvky (např. postavíte na zahradě bazén či zavlažování) nemusíte sekat, bourat a vést další ovládací kabely k těmto novým prvkům. Jak poroste Váš dům a Vaše potřeby, poroste i Váš FOXTROT.
 • PŘIZPŮSOBÍ SE VÁM
  Je řada způsobů, jak ovládat svůj dům. FOXTROT Vás neomezuje a je jen na Vás, které ovládací prvky a jak budete chtít používat právě vy. Vypínače a ovladače různých designových provedení, telefon, internet, iPhone, iPad či televize? Všechno je možné.
 • JE FLEXIBILNÍ
  Systém lze kdykoliv jednoduše rozšířit o další ovládací prvky a také propojit se systémy ovládání fi lmů, hudby či foto archívu.
 • JE DOSTUPNÝ
  FOXTROT se díky své příznivé ceně stává standardem v ovládání nových domů, přitom Vám ovšem nabízí zcela nadstandardní možnosti ovládání.

Stáhněte si nejnovější brožuru FOXTROT Ovládej svůj dům! ZDE>>.

 

inteligentní dům

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací