ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Centrální vysavače

Centrální vysavače Aertecnica jsou vyráběny na základě dlouholetých zkušeností. Jsou navrhovány a vyráběny výhradně v Evropě, využívají nejnovější a osvědčené technologie a jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů.  Ať už si vyberete vestavný centrální vysavač QB, standardní řadu centrálních vysavačů STUDIO nebo prestižní řadu centrálních vysavačů PERFETTO, všechny jsou oceněny řadou certifikátů. Každý centrální vysavač byl podroben zkouškám renomovaného německého institutu TUV a všechny fáze výroby centrálních vysavačů podléhají systému kontroly dle UNI EN ISO 9001 a UNI EN ISO 14001.

Aertecnica se systémem centrálních vysavačů TUBÒ přibližuje celý segment centrálních vysavačů pro domácnosti nadosah řešením, které znají specialisté na vysávání v průmyslových nebo komerčních objektech. Věříme, že technické řešení centrálních vysavačů, které je vhodné pro nejnáročnější provozy v průmyslových podmínkách a které se osvědčilo za 25 let existence společnosti Aertecnica po celém světě, je dost dobré i pro Váš dům nebo byt. Nezůstávejte na půli cesty ve Vašem rozhodnutí pořídit si centrální vysavač. Výjimeční lidé žádají výjimečnou kvalitu a nechtějí dělat kompromisy. Aertecnica není kompromis, ale synonymum kvality a spolehlivosti. Je navrhována a vyráběna v Evropě.

Centrální vysavač bude důležitou součástí Vašeho nového domu a sami pravděpodobně máte jasnou představu, co od něj požadujete. Aertecnica klade důraz na :

  • tichost centrálního vysavače
  • nízkou spotřebu el. energie centrálního vysavače 
  • vysoký výkon a hlavně stálý sací podtlak centrálního vysavače (ten, který opravdu ucítíte na hadici při vysávání)
  • dokonalou filtraci centrálního vysavače (průmyslová HEPA filtrace – jako jediní uvádíme velikost plochy filtru)
  • poctivou konstrukci celého centrálního vysavače (kovové, případně nerez provedení)
  • spolehlivý motor a dlouhou životnost centrálního vysavače (motory Ametek)
  • špičkovou elektroniku centrálního vysavače (údaje o znečištění filtru, naplněnost odpadní nádoby, celkový počet hodin provozu centrálního vysavače a pojistka proti vyhoření motoru)
  • široký výběr příslušenství pro centrální vysavače (hadice s plynulou regulací výkonu, úklidové příslušenství, separátory)
  • dostatečnou záruku a garanci dostupného pozáručního servisu

Statisíce domácností po celém světě se rozhodlo pro centrální vysavač Aertecnica. Přidejte se k nim a pořiďte si i vy centrální vysavač Aertecnica. Centrální vysavače Aertecnica – průmyslová kvalita u Vás doma na celý život.

Pomůžeme Vám vybrat ten nejvhodnější typ centrálního vysavače právě pro Vás.

 

 

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací