ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

TČ HPSU Rotex HiTEMPTepelná čerpadla

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo Rotex HPSU HiTemp 11-16 kW

je tvořené vnější jednotkou 11,14 a 16kW a vnitřní  HiTemp jednotkou 11,14 a 16kW. Není potřeba akumulační nádrž!

Pro ROTEX HPSU HiTemp nepotřebujete samostatnou kotelnu. Kompaktní vnější jednotka se dá bez problémů namontovat zvenku na nový nebo stávající obytný dům.

Ideální řešení pro náhradu za zastaralé zdroje tepla bez nutnosti rekonstrukce topení!

Obrovský potenciál pro využití tepelných čerpadel v sobě skrývají stávající budovy, kde se prozatím využívá jako zdrojů tepla plynových kotlů či elektrokotlů. Pro náhradu těchto zdrojů za běžné nízkoteplotní tepelné čerpadlo je nezbytné rekonstruovat také otopnou soustavu a stávající vysokoteplotní radiátory nahradit radiátory nízkoteplotními, pokud má být nízkoteplotní tepelné čerpadlo jediným zdrojem tepelné energie. To samozřejmě zvyšuje investiční náklady a ne vždy lze tuto výměnu provést.

Dále SCOP těchto čerpadel prudce klesá se stoupající výstupní teplotou a zdaleka nedosahujeme takových úspor, jako když  vytápíme podlahovým vytápěním.

Již nyní začínají dosluhovat plynové kotle z doby nejvýraznější plynofikace v ČR před 15ti lety a tyto kotle bude nutné vyměnit za nové zdroje tepla. I v porovnání s novými kondenzačními plynovými kotli mají tepelná čerpadla v nových budovách výrazně vyšší účinnost.

Tepelné čerpadlo, které je schopné ohřívat vodu na vyšší teplotu pro stávající radiátory s optimalizovanou účinností právě pro tyto vyšší teploty, je ideálním řešením pro náhradu za zastaralé zdroje tepla.


TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací