ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

TČ HPSU Rotex CompactTepelná čerpadla

Novým čerpadlem ROTEX HPSU Compact nabízíme kompaktní řešení pro celý systém vytápění, který vám i do budoucna umožní jeho rozšiřování.

  • první kompaktní hybridní tepelné čerpadlo vzduch-voda
  • systémové řešení pro celý systém vytápění a ohřevu TV
  • vnitřní jednotka TČ integrována do vrchní části bivalentního stratifikačního zásobníku (500l plastová nádrž, INOX výměníky)
  • „A" oběhové čerpadlo s E-charakteristikou, možnost klimatizace
  • minimální požadavky na prostor (plocha jen 79 x 79 cm)
  • „plug and play" řešení - vysoká efektivita - jednoduchá instalace

V systému HPSU compact je vnitřní jednotka integrována do vrstevného solárního zásobníku - a to při minimálních požadavcích na prostor: celá jednotka je umístěna na ploše jen 79 x 79 cm (0,62m²)! Tento kompaktní přístroj můžete umístit na kterémkoli vhodném místě - není nutná žádná zvláštní technická místnost.

Tato vnitřní jednotka přenáší teplo obsažené v přenosném médiu (chladivo) do systému, který pak vytápí celý dům a ohřívá teplou vodu.Srdcem celého systému HPSU je tepelný zásobník, který uchovává získané teplo a předává je ve vhodnou chvíli zpět do topného systému. Integrovaný zásobník na teplou vodu z plastu je vybaven vlnovcovým tepelným výměníkem z nerezu, který může takto získané teplo optimálně přenášet. Jedná se vlastně o kombinaci zásobníku na teplou vodu a průtokového ohřívače zaručující dokonale hygienickou přípravu vody pro celou vaši rodinu.

Díky své konstrukci zaručuje integrovaný zásobník na vodu optimální hygienu. Na stejném principu vyrábí ROTEX zásobníky již více než 25 let - takto je zajištěna naprostá hygiena ohřívané vody. U všech generací zásobníků zaručuje jejich konstrukce, že ohřátá voda zůstává v zásobníku jen po velmi krátkou dobu. Nedochází tak k usazování vápníku, nečistot nebo rzi a tím i ke znečišťování vody, která je hygienicky bezvadná a bez choroboplodných zárodků. Vynikající hygienické vlastnosti zásobníku dokládají rozsáhlé studie provedené univerzitou v německém Tübingenu.

Vnitřní jednotku HPSU compact lze využít i jako výkonný tepelný zásobník pro další zdroje energie. Vedle solárního zařízení je možné použít i jiný zdroj tepla - konstrukce centrály umožňuje jednoduché připojení kotle na topný olej, plyn nebo pelety, příp. připojení kachlových kamen vybavených zásobníky na vodu. Takto přiváděné teplo lze využívat nejen při topení, ale i k přípravě teplé vody. A to vše při maximálním energetickém výkonu. Regulace celého systému je v zařízení HPSU compact již integrována přímo z výroby - čerpadlo tak můžete rychle a jednoduše přeměnit na centrálu celého vašeho topného systému.

Venkovní jednotka

Venkovní jednotka odebírá teplo z okolí - toto teplo je pak pomocí média (chladící prostředek) přenášeno na vnitřní jednotku. Kompaktní venkovní jednotka může být umístěna zcela nenápadně mimo vlastní dům nebo bytový objekt. Instalace nevyžaduje žádné drahé vrtání nebo výkopové práce. Vaše zahrada tím nijak neutrpí.

Perfektní klima: v zimě topí a v létě chladí

S pomocí HPSU compact může nejen topit, ale v letním období i chladit!

 

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací