ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology s.r.o. - Komfort s úsporou a návratností...
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS TECHNOLOGY, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Vzduch-voda - vysokoteplotníTepelná čerpadla

ROTEX HPSU Hi- Temp - dvojstupňové vysokoteplotní  čerpadlo pro rekonstrukce  s nejvyšším topným faktorem na trhu pro topnou vodu od 50° až do 80°C, není potřeba akumulační nádrž!

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou stále více oblíbená jakožto energeticky úsporná alternativa k plynovým kotlům, elektrokotlům a kotlům na tuhá paliva. Velká většina těchto čerpadel používá pouze jeden chladivový okruh a díky tomu jsou perfektním řešením pro nízkoteplotní vytápěcí systémy v nových budovách. Naopak, v případě náhrady kotle ve stávajících objektech, kde je zapotřebí vyšší teplota vody v otopné soustavě, lze tato čerpadla využít jen omezeně s nutností podpory bivalentním zdrojem.

Nyní je na trhu nové vysokoteplotní tepelné čerpadlo ROTEX HPSU Hi-Temp, které díky dvěma chladivovým okruhům v kaskádě umožňuje vyrábět teplou vodu až 80 °C a to s velmi vysokou účinností. I při nejnižších venkovních teplotách -20°C dosahuje HPSUhitemp teploty topné vody (průtokové teploty) až 80°C bez nutnosti použití přídavného elektrického ohřevu!

Starší topné systémy využívající radiátory jsou nastavené na vyšší  průtokové teploty topné vody (minimálně 45°C až 80°C). K dosažení tohoto požadavku se používá technický trik HPSU Hitemp pracuje s druhým chladícím okruhem, jinými slovy řečeno s druhým tepelným čerpadlem v kaskádě. To je umístěno ve vnitřní jednotce, kde získává teplo z vnějšího chladícího okruhu o teplotě okolo 25°C, kterou zvyšuje až na maximálně 80°C.

Moderní invertorová  technologie ve vnější a vnitřní jednotce zaručuje ekonomický a tichý provoz.  

Produkty

TČ HPSU Rotex HiTEMP
Vysokoteplotní tepelné čerpadlo Rotex HPSU HiTemp 11-16 kW je tvořené vnější jednotkou 11,14 a 16kW a vnitřní  HiTemp jednotkou 11,14 a 16kW. Není potřeba akumulační nádrž! Pro ROTEX HPSU&nbs…
Cena: od 213.000,- Kč

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací