ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Tepelná čerpadla

Trvalý růst cen energií v mnoha z nás stále častěji vyvolává otázku, jaký způsob uživatelsky příjemného, ekonomicky výhodného a ekologicky šetrného vytápění zvolit. Největší úspory nákladů přináší podle výpočtů provoz otopných soustav s tepelnými čerpadly.

Návrh * Poradenství* Projekce* Realizace * Servis

Zabýváme se prodejem, instalacemi a poradenskou činností v oblasti tepelných čerpadel. V naší nabídce najdete více značek renovovaných výrobců. Jsme schopni Vám nabídnout prakticky jakékoliv řešení dle Vašich představ a možností ať již technických, nebo finančních. Prohlédněte si nabídku námi dodávaných tepelných čerpadel a v případě zájmu napište svoji poptávku. Neváhejte nás oslovit ať již máte konkrétní představu o způsobu vytápění Vašeho domu, nebo potřebujete v tomto směru poradit. Připravíme pro Vás na základě Vašich požadavků pro Vás nejoptimálnější nabídku.

Máme celou řadu realizací ve Zlínském, Moravskoslezském i Brněnském kraji, které můžete společně s námi navštívit.Jsou Vám k dispozici dva referenční domy  v Bystřici pod Hostýnem s tepelným čerpadlem ROTEX Bi-Block 9 kW a PANASONIC Aquarea 12 kW, po dohodě je možnost prohlídky na tel. čísle 604 249 287 - Ing.Roman Kondysek.

Princip funkce

Tepelné čerpadlo pracuje podobně jako chladicí zařízení. Jeho hnacím prvkem je kompresor poháněný elektromotorem. Zařízení odvádí v tzv. výparníku teplo z okolního prostředí (ze vzduchu, země nebo z vody) a pomocí elektrické energie ho předává v tzv. kondenzátoru například do topné vody. Teplo převáděné z výparníku do kondenzátoru se přitom zvětšuje o teplo, na které se v kompresoru mění hnací elektrická energie. Tepelná energie produkovaná tepelným čerpadlem je daná součtem obou vložených energií, a je tedy vždy větší než energie hnací.

Princip funkce tepelného čepadla
vzduch-voda
zeme-voda
voda-voda

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací