ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology s.r.o. - Komfort s úsporou a návratností...
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS TECHNOLOGY, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Elektrické topeníModerní vytápění

Podlahové  elektrické topení

Všichni víme, že když je nám zima na nohy, pocit chladu máme v celém těle... Obranou může být komfortní topení v podlaze. Odložte vlněné ponožky, vaše děti si mohou pohodlně hrát na podlaze... dokonce i vaše kočka vám bude vděčná! TRIDAS Technology  vám pomůže a ukáže, jak zvolit správný systém podlahového vytápění.

Podlahové vytápění přináší pohádkový komfort a navíc pomáhá šetřit provozní náklady!

Elektrické podlahové topení se instaluje u povrchu podlahy, což umožňuje rychlé zahřátí místnosti. Díky optimálnímu rozložení tepla pociťujete tepelnou pohodu již při teplotách o 2 stupně nižších než je obvyklé. I pro ty z vás, kteří používají jiné způsoby topení, máme dobrou zprávu. Stačí, když naše chytré podlahové vytápění použijete jako doplněk vašeho stávajícího systému a o svůj komfort nepřijdete. Na jaře nebo na podzim můžete konvenční topení vypnout a udržovat podlahy teplé, komfortní a útulné. Váš pes vám to potvrdí!

Suché podlahy: lepší hygiena, snadnější úklid

Elektrické podlahové vytápění způsobuje menší pohyb vzduchu, a tím i menší prašnost. Další výhody poskytuje v koupelně a ve vlhkých prostorách. Mokré podlahy schnou mnohem rychleji, snižuje se tak riziko plísní, roztočů a vzniku alergií. Suchá podlaha se také snadněji udržuje v čistotě, neboť se na ní nelepí prach.

Snadná instalace, ideální pro všechny typy podlah

Podlahové topení je možné instalovat pod každou podlahu. Nezabírá místo v obytném prostoru a umožňuje libovolné umístění nábytku. Doma nebo v kanceláři, v koupelně nebo v obývacím pokoji, systém podlahového topení Raychem je tou nejlepší volbou pro tepelnou pohodu vašeho domova. Všechny naše systémy podlahového vytápění se skvěle kombinují s nejrůznějšími druhy podlahových krytin, mramor, kámen, dřevo, laminát, koberce, linolea, atd.

Snadno a bez problémů

Systémy Raychem je možné namontovat přímo na existující podlahu. Zabrání se tak zbytečnému prachu, špíně a hluku! Rohož T2QuickNet má tloušťku pouhé 3 mm, takže navýšení konstrukční výšky podlahy nepředstavuje žádný problém. Dokonce i samoregulační systém T2Red a T2Reflecta má pouze 13 mm tloušťky. Zeptejte se u nás -  oblastního partnera na radu, který systém je pro vás nejvhodnější.

Příjemné podlahové vytápění Raychem má řešení pro každou situaci

Novostavba nebo rekonstrukce? Nic z toho není problém! Na vše máme ideální řešení.

  

 

 

 

 

 Trojnásobná záruka

Záruka spolehlivé značky Systémy podlahového vytápění Raychem jsou známé svou dlouhou životností a kvalitou. Topné kabely jsou vyrobeny z kvalitních polymerů zajišťujících zvýšenou trvanlivost. Na naše systémy vytápění poskytujeme 12 let záruky.

Bezkonkurenční 12letá záruka Total Care na systémy podlahového topení společnosti Raychem!

12 let bez obav s novým konceptem záruky

Kvalitní produkty – nainstalované a zkontrolované profesionálním elektrotechnikem – zajistí pomocí služby Total Care vlastníkům domů pohodlí hřejivé podlahy. Při instalaci systémů podlahového topení firmy Raychem mohou nyní elektrotechnici nabídnout zákazníkům až 12 let dlouhou záruční dobu díky záruce Total Care. Společně s ní zákazník získá i plnou podporu kvalitní značky.

Total Care = děláme, co je potřeba pro zajištění teplé podlahy

Ve výjimečném případě, kdy dojde k selhání našeho výrobku a kdy tuto závadu nelze odstranit, nezůstaneme pouze u toho, že Vám tento výrobek vyměníme a zaplatíme jeho instalaci. My se také postaráme o to, aby byla povrchová úprava podlahy opravena do původního stavu, nebo vyměněna v odpovídající kvalitě.

Kvalita, která nás podpoří

Kvalita našich výrobků je jedinečná. To jsme již prokázali při velkém množství instalací, a to jak u průmyslových, tak i u komerčních a domovních projektů. Tato kvalita je zajištěna důkladným výběrem těch správných materiálů, průběžným procesem zlepšování a rozsáhlou kontrolou kvality. Naše hlavní výrobní a distribuční podniky každoročně plní standardy ISO 9001.


Více detailních informací o jednotlivých způsobech a možnostech elektrického vytápění získáte na stránkách výrobce  Raychem. 

 

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací