ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology s.r.o. - Komfort s úsporou a návratností...
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS TECHNOLOGY, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Podlahové topeníModerní vytápění

Společnost TRIDAS Technology realizuje systém podlahového topení s polybutenovými trubkami gabotherm. Jedná se o systém podlahového vytápění, který splňuje ta nejnáročnější kritéria, která může náročný evropský klient požadovat.A to nejen konečný spotřebitel,ale také architekt,montážník či servisní technik. Podlahové topení s polybutenovými trubkami gabotherm představuje dokonalou stavebnici, která se přizpůsobí každému interiéru, případně exteriéru. Stavebnici, která se přizpůsobí každé architektově vizi. Systém, díky kterému montážník položí podlahové vytápění dřív, než by čekal. V neposlední řadě představuje systém, jehož životnost daleko přesahuje padesát let.

Proč si ho pořizujeme a co patří mezi jeho hlavní výhody ?

• nízké pořizovací náklady
• speciální odrazové folie
• optimální kombinace s tepelným čerpadlem
• nízké provozní náklady
• bezporuchové topení
• kompaktní systém
• Tichý provoz
• ideální pro rodiny s dětmi
• nízkoteplotní vytápění
• vhodné pro kombinaci s obnovitelnými zdroji energie

Optimální pohodlí

Každodenní luxus není jen věcí horkých chodidel. Je to také záležitost ja dosáhnout příjemné pokojové teploty s nejnižší možnou spotřebou energie. Toho dosáhnete instalací teplovodního nebo elektrického podlahového vytápění. Blahodárné teplo stoupá od nohou, zahřívá Vaše tělo a navozuje příjemný pocit ve výšce hlavy. Vzhledem k tomu, že si úroveň teplot určujete sami , můžete tím příznivě ovlivňovat spotřebu energie.

Teplo stoupá nahoru

Tento fyzikální princip vysvětluje, proč podlahové vytápění poskytuje komfortnější teplo více než alternativní radiátorové systémy. Podlahové vytápění DEVI šíří teplo rovnoměrně po celé podlaze a poskytuje příjemné teplo pro nohy, tělo a hlavu. Blahodárné teplo stoupá pomalu od nohou, zahřívá vaše tělo bez toho, aby navozovalo nepříjemný pocit. Podlahové vytápění umožňuje typicky snížit průměrnou pokojovou teplotu o 2 °C oproti radiátorům, aniž by to ovlivnilo míru vnímání pohodlí.To znamená, že energetické ztráty tak mohou být sníženy o 10 – 20 %, což je výhodné z pohledu ekonomického a zároveň i ekologického. 

V této sekci si můžete pro sálavé systémy s polybutenovou trubkou gabotherm stáhnout: 

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací