ÚVODNÍ STRANA ZÍSKANÉ CERTIFIKÁTY NAŠI PARTNEŘI KONTAKTNÍ ÚDAJE
tel.: +420 571 611 563
TRIDAS Technology, s.r.o.- Úspora s návratností
TRIDAS TECH TRIDAS PACK TRIDAS PULP

NÍZKOENERGETICKÉ DOMYKATEGORIEAKČNÍ NABÍDKAKONTAKT

TRIDAS Technology, s.r.o.

Fakturační adresa a zasílací adresa:
Hemy 892, 757 01 Valašské Meziříčí

e-mail:sekretariat@tridas.cz
tel.:+420 571 611 563

Projekty a domy na prodejNízkoenergetické domy

TRIDAS Technology s.r.o. Vás provede celým procesem přípravy stavby, projekcí, legislativou a komunikací se stavebním úřadem vedoucí k získání územního rozhodnutí a následně stavebního povolení a výběrem nejvhodnějších stavebních materiálů,domovních instalací a zařízení pro bezproblémový,nízkonákladový a především pohodlný život ve Vašem novém domě.

Naše společnost připravuje  ve Zlínském kraji společně s realitními společnostmi , projekčními kancelářemi a investory   parcely pro  výstavbu rodinných domů, řeší individuální projekty nízkoenergetických domů i samotnou výstavbu rodinných domů na klíč s rozfázováním výstavby na  první část - provedení hrubé stavby  a následné dokončení objektu přesně dle požadavku investora - stavebníka.

Nabízíme Vám parcely s vyřízeným stavebním povolením a inženýrskými sítěmi na pozemku, nadstandartní nízkoenergetické  hotové domy pro Vás v příznivé cenové kategorii ihned k nastěhování.

Půdorys domu se zahradou
Pohled před dům
Pohled za dům

Produkty

Rodinný dům - Praha ŘEŽ + pozemek 500 m2
Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům v atraktivní lokalitě Husinec - Řež severně u Prahy. Obec je neprůjezdná, končí zde silnice. V obci je obecní úřad, potraviny, lékař, školka, škola do 5 třídy,mě…
Cena: 6,7 mil Kč vč.DpH

TČ Panasonic AQUAREA 7 až 16 kW - AKCE!

Akční ceny za dodávku a montáž. Poptejte nás !!!

Více informací